• Akostné odrodové biele víno, suché. Extraktívne víno zlatožltej farby. Víno má jemný buket medu a citrusov. Ovocnú chuť dopĺňajú orieškové tóny. Bohatá dlhotrvajúca elegantná chuť. Chardonnay sa snúbi s rybami, grilovaným lososom, s morskými plodmi, hydinou ale aj s bravčovým mäsom. Teplota podávania: 10 - 12°C.
  • Akostné odrodové biele víno, suché. Víno má sýtu žltozelenú farbu. Vo vôni dominujú medové tóny s ovocnou stopou marhuľového kompótu. Vyvážená chuť jemného prírodného zvyškového cukru je v harmónii s ovocnou a sviežou kyselinou. Odporúčame podávať k syrom a bravčovému mäsu. Teplota podávania: 10 - 12°C.
  • Akostné odrodové biele víno, suché. Čerstvé víno svetložltej farby s vôňou kvetu. Chuť je šťavnatá, broskyňové tóny dokonale dopĺňajú kyslosť. Odporúča sa ku steakom z bieleho mäsa. Teplota podávania: 9 - 11°C.
  • Akostné odrodové biele víno, suché. Víno zlatistej farby so zeleným odleskom. Vo vôni aj chuti vynikajú v popredí zrelé citrusové plody a med. Vysoký obsah kyseliny a alkohol dodávajú vínu sviežosť. Odporúčame podávať víno s rybami, syrom a hydinou. Teplota podávania: 10 - 12°C.
  • Akostné odrodové biele víno, suché. Iskrivá zelenkavá farba. Vôňa je plná, príjemne ovocná, s tónmi hrušiek a citrusov. Chuť je dlhá sprevádzaná kyselinkami. Vhodné kombinovať so šunkou, sušenými paradajkami, grilovanými rybami či teľacím mäsom. Teplota podávania: 9 - 11°C.
  • Akostné odrodové ružové víno, suché. Farba je jemná, iskrivo ružová. Vo vôni sú príjemné tóny záhradných jahôd a čerešní. Ľahké víno so sviežimi kyselinkami a ovocným dozvukom. Svieža a ovocná chuť Svätovavrineckého zapôsobí v sprievode letných šalátov, grilovaných špecialít a pečených rýb. Teplota podávania: 10 - 12°C.
  • Akostné odrodové biele víno, suché. Víno slamovej farby s vôňou bielych ruží s muškátovým podtónom. V korenistej chuti vystupujú do popredia tóny medu a hrušiek. Ideálne víno k bravčovému mäsu, hydine, rybám, syrom. Teplota podávania: 9 - 11°C.
  • Akostné odrodové biele víno, suché. Víno je zlatožlté so zelenými odleskami, láka svojou elegantnou a nenápadnou vôňou s prevahou bieleho ovocia, rovnako tónmi kvetín marhule a minerálov. V chuti nájdete tóny citrusov, zelených jabĺk, ktoré sú doplnené ľahkým korením. Víno sa dobre hodí k studeným predjedlám alebo šalátom. Teplota podávania: 10 - 12°C.
Go to Top