• Odrodové biele suché víno. Víno svetlozlatej farby. V chuti dominuje muškát, vo vôni biele kvety. Víno je ľahké a svieže. Odporúčame podávať k bielym mäsám, k sladkovodným rybám a jemným syrom. Teplota podávania: 10 - 12 °C.
 • Akostné odrodové červené suché víno. Mohutné víno purpurovej farby s arómou černíc. Chuť je divoká, korenistá, doplnená o pekne zapracované triesloviny. Vhodné k jedlám z diviny alebo samostatne. Teplota podávania: 16 - 18°C.  
 • Akostné odrodové červené víno, suché. Alibernet tmavorubínovej farby prechádzajúcej do tehlovočervenej. Vôňou pripomína zrelé drobné ovocie s prevahou ostružiny. Chuť je plná, ovocná, s jemnou trieslovinou, ktorá ležaním získava na zamatovej vznešenosti. Odporúčame podávať k pokrmom z hovädzieho mäsa a diviniy. Teplota podávania: 15 - 17°C.
 • Akostné odrodové červené víno, suché. Víno tmavočervenej až rubínovej farby, prechádzajúcej niekedy až do fialova. Má príjemnú netrpkú chuť, ktorú obohacujú tóny čokolády, byliniek, bobuľového ovocia a niekedy aj prítomnosť dreva, dymu a korenia. Charakter vína dopĺňa aj jemná kyselina a väčšie triesloviny. Odroda patri k výrazným vínam, priatelí sa preto s výraznými jedlami, preto odporúčame podávať k tmavým mäsám a syrom. Z mäsa sú to najmä divina, zverina, hovädzie mäso a steaky. Zo syrov chuťovo výraznejšie tvrdé a plesňové syry. Teplota podávania: 16 - 18°C.
 • Slovenské akostné odrodové červené víno, suché. Víno purpurovej farby s vôňou malinového až černicového lekváru. V južansky teplej chuti vystupujú do popredia tóny čiernej bazy a horkej čokolády. Odporúčame k hovädzím pečeným mäsám, Teplota podávania: 16 - 18°C.
 • Akostné odrodové červené víno, suché. Víno purpurovej farby s vôňou malinového až černicového lekváru. V južansky teplej chuti vystupujú do popredia tóny čiernej bazy a horkej čokolády. Odporúčame podávať k hovädzím pečeným mäsám. Teplota podávania: 16 - 18°C
 • Akostné odrodové červené víno, suché.
 • Akostné odrodové červené víno, suché. Je to najušľachtilejší predstaviteľ červených vín, rubínovočervenej farby, v intenzívnej ovocno-kvetinovej vôni objavíte vôňu čerešní, sliviek, čiernych ríbezlí, fialiek i jemný anízový tón. Zrením víno získa harmonický nádych duba, dymu a jemnej čokolády. Robustná chuť je zahalená do priezračnej vône dreva. Ideálne víno k tmavému mäsu a špecialitám z diviny, tiež k tvrdším syrom Teplota podávania: 14°C.
 • Akostné odrodové červené víno, suché. Najušľachtilejší predstaviteľ červených vín. Je rubínovočervenej farby. V intenzívnej ovocno-kvetinovej vôni objavíte vôňu čerešní, sliviek, čiernych ríbezlí, fialiek i jemný anízový tón. Zrením víno získa harmonický nádych duba, dymu a jemnej čokolády. Robustná chuť je zahalená do príznačnej vône dreva. Ideálne je k tmavému mäsu a špecialitám z diviny, tiež k tvrdším syrom. Teplota podávania: 14°C.
 • Slovenské akostné odrodové červené víno, suché. Víno je rubínovočervenej farby. V intenzívnej ovocno-kvetovej vôni objavíte vôňu čerešní, sliviek, čiernych ríbezlí, fialiek i jemný anízový tón. Zrením víno získava harmonický nádych duba, dymu a jemnej čokolády, robustná chuť je zahalená do príznačnej vône dreva. Ideálne je k tmavému mäsu a špecialitám z diviny, tiež k tvrdým syrom. Teplota podávania: 16 - 18°C.
 • Akostné odrodové červené víno, suché. Víno rubínovej farby s vôňou čiernych ríbezlí s náznakom vanilky. V štruktúrovanej chuti vystupujú do popredia tóny zelenej papriky a makovíc. Ideálne je k tmavému mäsu a špecialitám z diviny, tiež k tvrdším syrom. Teplota podávania: 16 - 18°C.
 • Akostné odrodové ružové víno, suché.
Go to Top